Prawosławne Seminarium Duchowne

w Warszawie

Absolwenci

Lata 1992-1993 - 1999-2000

1992/1993

  1. Barańczuk Arkadiusz
  2. Busłowski Andrzej
  3. Gocko Marek
  4. Kazimiruk Jan
  5. Kłubowicz Grzegorz
  6. Kochan Sławomir
  7. Kulik Jerzy
  8. Lewczak Mirosław
  9. Martynowicz Mirosław
  10. Misiejuk Andrzej
  11. Misijuk Adam
  12. Nikolski Piotr
  13. Pańkowski Jerzy
  14. Sterlingow Paweł
  15. Wawreniuk Marek
  16. Wojciuk Tomasz

1993/1994

  1. Cyrkun Tomasz
  2. Jakimiuk Piotr
  3. Niczyporuk Mirosław

1994/1995

  1. Bartoszewicz Adam
  2. Godun Jarosław
  3. Kosiński Piotr
  4. Martyniuk Roman
  5. Płoński Roman

Klasa III (według nowego systemu)

  1. Antychowicz Jarosław
  2. Awksietijuk Janusz
  3. Dmitruk Marek
  4. Jaroszuk Andrzej
  5. Jurczuk Aleksander
  6. Kowalinskij Cyryl
  7. Rajecki Piotr
  8. Sorokanycz Sławomir
  9. Świderski Mirosław
  10. Pietkiewicz Piotr (z.)

1995/1996

  1. Ks. Hierodiakon Andrzej (Borkowski)
  2. Iwanczenkow Dionizy
  3. Maciuka Marek
  4. Romańczuk Marian
  5. Stefanowski Paweł
  6. Stremkowski Andrzej
  7. Syczewski Jarosław
  8. Waszczuk Marek

1996/1997

  1. Jakimiuk Jan
  2. Jakoniuk Arkadiusz
  3. Łukaszewicz Dymitr
  4. Ostaszewicz Marek
  5. Sacharczuk Michał
  6. Weremiejewicz Adam
  7. Kojło Jan (z.)
  8. Łubko Jarosław (z.)

1997/1998

  1. Bołtromiuk Jerzy
  2. Chilimoniuk Piotr
  3. Graban Artur
  4. Jóźwik Dariusz
  5. Łobanowski Marek
  6. Martynowicz Adam
  7. Naumowicz Grzegorz
  8. Pawluczuk Grzegorz
  9. Siemieniuk Adam
  10. Sołościuk Jarosław
  11. Biełow Rustam (z.)

1998/1999

  1. Baczyński Andrzej
  2. Bieroza Andrzej
  3. Bonifatiuk Marek
  4. Drużba Marek
  5. Dzienisiuk Adam
  6. Falkowski Paweł
  7. Jóźwik Jarosław
  8. Kiryluk Jan
  9. Klimiuk Jerzy
  10. Korniluk Bogdan
  11. Maksimiuk Jarosław
  12. Matwiejczuk Bogdan
  13. Michalak Jarosław (z.)
  14. Wielisiejczyk Jan

1999/2000

  1. Aleksiejuk Artur
  2. Bołbot Andrzej
  3. Brzyckich Aleksy
  4. Ciełuszecki Jarosław
  5. Grycz Andrzej
  6. Jurczuk Mariusz
  7. Kondraciuk Adam (z.)
  8. ks. Kosiński Wiaczesław (z.)
  9. Kuczyński Mirosław
  10. Litwiniuk Marek
  11. Roszczenko Aleksander
  12. Samoluk Paweł
  13. Stefanowicz Adam
  14. Tokajuk Paweł
  15. ks. Korabiejnikow Gienadij (z.)
  16. Turek Piotr (z.)
  17. Biegluk Grzegorz (z.)
  18. Jakimczuk Jarosław (z.)
  19. Jaszczuk Jerzy (z.)
  20. Ks. Ogurek Jarosław (z.)
Wróć